Servis zemědělské techniky
  • ČR, Rudice (Uherské Hradiště), Zlínský kraj, Rudice
Rudice
TOKO AGRI a.s.
25. 1. 2023
25 000 Kč 25 000 Kč do 35 000 Kč / měs
Informace o pracovní pozici

Obsah inzerátu

Popis pozice

- Odborný servis zemědělských strojů

- Samostatná práce v diagnostice a opravě strojů

- Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického směru - zaměření na zemědělskou techniku

- Řidičské oprávnění skupiny C, vítána D, E, T

- Vítána znalost cizích jazyků (AJ, NJ, RJ) není podmínkou

- Schopnost samostatné práce v diagnostice a opravě strojů

- Zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje

- Upřednostňujeme zájemce z okolí (Uherskobrodsko, Bojkovsko)

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL

- Prémiová složka mzdy, mobil, notebook, servisní auto

- Příspěvek na vzdělávání, dopravné, stravenky, příjemný kolektiv a pracovní prostředí.

- Nástup možný ihned

- Místo výkonu práce: Rudice, okres UH

- 25000 - 35000 Kč/měsíc

Proč pracovat u nás