Servisní práce a údržbu veřejného prostranství města Tišnova
  • Tišnov
, Tišnov, nám. Míru 111
Město Tišnov
10. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Stručný popis pracovní pozice:

-        Údržbakomunální techniky, drobné opravy a servisní práce,

-        řízení motorových vozidel,

-        údržba veřejných prostranství (zejména sečenítrávy).

Požadavky:

-            Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. Tvýhodou,

-            manuální zručnost, samostatnost,svědomitost,

-            dobrý zdravotní stav.

Stručný životopis:

-        předejte na podatelnuMěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit doschránky na této budově) nebo

-        zašlete na adresu: Město Tišnov, nám.Míru 111, 666 01 Tišnov, případně

-        nae-mail: kristina.ormston@tisnov.cz

Termínuzávěrky příjmu životopisů: 9.10.2024.

V životopiseuveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození,místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a telefonní spojení.

Před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazečoriginál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a origináldokladu o nejvyšším dosaženém vzdělaní.

Nabízímezaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek napenzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dnyplaceného indispozičního volnaa program Benefit plus.

Informaceo náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.czv sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).

Vyhlašovatelsi vyhrazuje právo zrušit tuto výzvu kdykoliv v jejím průběhu.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 598
337