Servisní technik - Praha a střední Čechy
  • Praha
Praha
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Bonusy/prémie

- Auto i pro soukromé účely

- Mobilní telefon

- Notebook

- Příspěvek na penzijní/životní připojištění

- Dovolená 5 týdnů

- Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým výrobcem přesných měřících přístrojů a dodavatelem servisních služeb pro laboratoře i výrobní závody, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – Praha a střední Čechy.

Hledáme odborníka, který zvládne profesionální komunikaci se zákazníky v provozu i s týmem velké nadnárodní společnosti.

Náplň práce:

* Instalace, údržby a opravy přístrojů (průmyslové váhy, dynamické váhy, systémy detekce kontaminantů)

* Školení uživatelů, poradenství a podpora zákazníků

Co od Vás očekáváme:

* Vzdělání SŠ/VŠ – elektro obor

* Vyhlášku 50/78 Sb – kvalifikaci pro samostatnou práci na el. zařízení

* Schopnost komunikovat v angličtině – školení v angličtině (online nebo v zahraničí)

* Ochotu cestovat

* Zkušenosti a znalosti práce na PC nutné (DOS, Windows)

* Dobrou fyzickou kondici - práce se závažím

* Zkušenosti z elektrotechniky, průmyslové automatizace a servisu jsou vítány

* Bydliště v Praze nebo Středočeském kraji

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zázemí stabilní zahraniční firmy

* Pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou

* Dobré platové ohodnocení odpovídající kvalitě a množství odvedené práce

* Kvalitní vybavení (auto i pro soukromé účely, mobil, notebook, servisní nářadí aj.)

* Odborná školení a školicí materiály, podpora zkušených kolegů

* Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní péče, výroční bonusy

* Centrála společnosti: Praha - Strašnice

* Místo výkonu práce: Čechy (nejvíce Praha a střední Čechy)

* Nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.