Servisní technik pro zahraniční zakázky – i pro absolventy, 5 týdnů dovolené
  • Pardubice
Pardubice
Novitim s.r.o.
19. 10. 2024
41 000 Kč - 70 000 Kč

Jako servisní technik s námi díky zahraničním projektům v oblasti leteckého průmyslu budete často cestovat a poznávat svět! Láká vás

dobrodružství a práce s jedinečnými technologiemi, které vás patřičně naučíme? Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Obraťte se na nás!

Náplň práce:

  • Dlouhodobé výjezdy do zahraničí – díky kterým poznáte celý svět :-)
  • Instalace, zprovoznění a servis technologií u zákazníka
  • Komunikace nejen v češtině ale i v angličtině na zakázkách
  • Poskytnutí zaškolení

Nabízíme:

  • Ohodnocení dle zkušeností a šikovnosti
  • Otevřenou nabídku nejen pro zkušené servisní techniky ale i čerstvé absolventy :-)
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Jedinečnou příležitost díky naším zakázkám poznat celý svět
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Mobil, notebook
  • Šanci k využití angličtiny
  • K tomu možnost absolvovat kurzy angličtiny
  • Různorodé příspěvky – stravování, penzijní připojištění...
  • K dispozici další příjemné benefity
  • Nástup dle domluvy
  • Zázemí v Pardubicích

Požadujeme:

  • Technické vzdělání v elektro oboru
  • Časovou flexibilitu – můžete čekat dlouhodobé zahraniční výjezdy
  • Angličtinu pro komunikaci s klienty

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Pardubice
  • Servisní technik Pardubice
  • Specialista pro veřejné zakázky Pardubice
  • Technik Pardubice
  • Servisní inženýr Pardubice
  • Zkušební technik Pardubice
  • Technik BOZP Pardubice
  • Stavební technik Pardubice
  • Přijímací technik Pardubice
  • Technik údržby Pardubice
  • Požární technik Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 592
    337