SERVISNÍ TECHNIK STAVEBNÍCH STROJŮ, až 50 000 Kč/měs.!
  • Středočeský kraj
Grafton Recruitment
9. 4. 2022
30 000 Kč - 50 000 Kč za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Jeřáby, bagry, buldozery – máte s těmito stroji nějakou tu zkušenost? :)
A hledáte si nyní novou práci?
Ozvěte se nám a pracujte pro stabilní společnost jako SERVISNÍ TECHNIK/MECHANIK.
Co bude Vaší činností?
- opravy strojů u zákazníků nebo na dílně
- kontrola dílů – správnost, množství, kvalita
- kontrola oleje, chladící kapaliny, atd.
- půjčování/vracení speciálního nářadí
- komunikace se zákazníkem
- sepis dokumentace (servisní listy, foto, předávací protokoly aj.)
- spolupráce s disponentem/koordinátorem
- práce na PC (MS Outlook)
Práce je na 1 směnu. V pátek navíc končíme o 2,5 hodiny dříve, ať si přes víkend pořádně odpočinete!
Mzda: 30 000 – 50 000 Kč/měs.
Lokalita: kousek od Kralup n. Vltavou

BENEFITY:

- 13. a 14. mzda jako věrnostní prémie
- stravenky 118 Kč hrazené zaměstnavatelem
- dovolená 25 dní
- polední přestávka 1 hodina hrazená zaměstnavatelem
- odměna za doporučení zaměstnance
- zvýhodněné tankování
- vzdělávání, školení

POŽADAVKY:

- SOU vzdělání technického směru
- zkušenost na pozice technika v rámci automotive vítána
- řidičský průkaz sk. C