Servisní technik vířivek a swim spa-HPP, mzda až 50 000 Kč
  • Beroun
Beroun
Novitim s.r.o.
19. 9. 2024
40 000 Kč - 50 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Zajišťujte s námi odborný

servis našich produktů a našim klientům klidnou relaxaci, plavání a

hydroterapii v designových a elegantních vířivkách a swim spa.

Jste vyučený v elektrotechnickém oboru, kutil a technicky zručný? Dokážete vyměnit trubku,

opravit dřevěné opláštění, uděláte drobné technické opravy? Tak jste to vy! Velmi rádi vás uvítáme jako dalšího důležitého

člena našeho skvělého týmu!

Náplň práce:

  • Pravidelný

    servis
    a údržba vířivek a spa bazénů
  • Instalace nových u soukromé nebo komerční klientely
  • Komunikace se zákazníky a poskytování odborného poradenství
  • Doskladňovaní náhradních dílů dle potřeby v našem

    zázemí v Zelenči u Prahy
  • Pravidelné cestování na servis a instalace u klientů ve Středočeském, Jihočeském,

    Západočeském kraji a v Praze

Nabízíme:

  • HPP a náš zájem o

    dlouhodobou spolupráci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení: -při nástupu po dobu

    zkušení lhůty
    : 38 000 Kč včetně nástupního bonusu; po zkušební době:

    40-50 000 Kč včetně variabilní složky za pravidelné servisy a

    instalace
  • Proplatíme vám

    cestovní výdaje – stravné-až 2 500 Kč měsíčně navíc
  • Služební dodávku Mercedes s plně vybaveným skladem-na servisy vyjíždíte

    z domova
  • Mobilní telefon a notebook
  • Nadstandardní ochranné pomůcky a kompletní oblečení
  • Kvalitní zaškolení přímo ve výrobě v Dolní

    Dobrouči-poznáte dokonale každou část našich produktů
  • Sportovní a kulturní akce, vánoční setkání
  • Otevřený a vstřícný přístup

Požadujeme:

  • Vyučení v některém z elektrotechnických oborů (elektrikář,

    elektromechanik…)
  • Vyhláška 50/78 Sb min. § 6 (nově 250/2021 Sb a NV

    194/2022 Sb)
  • Schopnost samostatné práce a zručnost
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Ochotu každodenně vyjíždět ke klientům
  • Řidičský

    průkaz skupiny B

color:black;mso-themecolor:text1">Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My

vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo

kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího

kola. Držíme vám palce!

  • Práce Beroun
  • Servisní technik Moravský Beroun
  • Servisní technik Beroun
  • Technik Moravský Beroun
  • Technik Beroun
  • Beroun - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 643
    337