ŠIKOVNÝ PRACANT - OPERÁTOR - NÁSTUPNÍ BONUS!
  • Brno-venkov, Brno
Brno
AC Jobs, s.r.o.
23. 9. 2022
30 000 Kč - 32 000 Kč měsíc

Nevadí Ti práce na "dvanáctky" a chceš práci ve firmě, která Ti zaručí zajímavou práci a možnost kariérního růstu? Zvládneš obsluhu jednoduchých strojů a poradíš si s počítačem? Pošli mi životopis nebo mi zavolej! Hledáme posilu na pozici

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Obsluha jednoduchých automatických linek
  • Finální kontrola
  • Jednoduchá evidence
  • Spolupráce s kolegy ve výrobě

CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání nehraje roli
  • Praxe ve výrobě
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost
  • Ochota pracovat na 12-ti hodinové směny

CO NABÍZÍME?

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Náborový příspěvek 30 000,- Kč
  • Příspěvek na dopravu nebo svozový autobus
  • Dotovaná strava
  • Příspěvek za přesčasy, víkendy, svátky
  • Čisté a moderní pracoviště
  • Místo výkonu práce: Kuřim