Skladník – jednosměnný provoz (Ref. č.: 1611313668) - Skladník
  • Praha - západ, Praha
Praha
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem svítidel a materiálů pro výrobu ledkového osvětlení, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Skladník

Vaše náplň práce:

  • příjem a výdej zboží
  • práce se čtečkou
  • přehled o skladovém hospodářství
  • udržování pořádku a čistoty ve skladu

Očekáváme:

  • předchozí zkušenosti na pozici skladník výhodou, nikoliv podmínkou
  • spolehlivost
  • schopnost pracovat v týmu (mladý kolektiv 8 lidí ve skladu)
  • dobrá fyzická kondice
  • zkušenosti s VZV výhodou

Nabízíme:

  • práce ve stabilní každým rokem rostoucí firmě
  • pomoc při zapracování samozřejmostí
  • práce na HPP
  • plat 33 000 – 37 000 Kč
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravné
  • Multisport karta
  • firemní akce
  • pracovní doba: po – čt 7:30 – 16:30h, pá 7:30h – 14:00h
  • místo výkonu práce:

    Vestec

    (nekuřácké prostředí, čistý vytápěný sklad)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Benefity

Firemní akce

Stravenky/příspěvek na stravování

13. plat

Dovolená 5 týdnů

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas