Skladník/ce - Karlovy Vary I.
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, Dolní Kamenná 1004/7
bauMax/BM Česko s.r.o.
8. 5. 2024

 bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.
Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Skladník/ce

Náplň práce:

Přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží
Vydávání zboží zákazníkům
Kontrola správnosti vydaného zboží s pokladním účtem
Zodpovědnost za pořádek a čistotu ve skladu

Požadujeme:

Oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku a zkušenost s prací ve skladu významnou výhodou
Fyzickou zdatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Pečlivost, osobní iniciativu
Časovou flexibilitu - práce i o víkendu
Praxe v oboru – VÝHODOU
Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

Velmi nadstandardní mzdu
HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Příplatky za práci o víkendech dle zákoníku práce
Stravenkový paušál
Samostatnou a odpovědnou práci
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
262