Skladník, i jen na noční, smlouva ihned na neurčito #wN4u7
  • Zlín
Zlín
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
25. 11. 2022
27 000 Kč - 30 000 Kč za měsíc

Náplň práce: Láká Vás jisté a stabilní zaměstnání ve skladu i jen na noční směny pro uznávaný velkoobchodní řetězec, chcete mít ihned smlouvu na dobu neurčitou a mnoho zajímavých benefitů, jako jsou např. slevy na nákup, kafeterie 800 Kč/měs. a mnoho dalšího? Pak nás neváhejte kontaktovat, stačí nám i menší praxe ve skladu s VZV! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
Pracovní doba:
- třísměnný provoz (ranní, odpolední a noční směny - 7,5 hod) nebo pouze noční směny (7,5 hod)
Náplň práce:
- doplňování zboží na prodejně
- obsluha VZV
- vyskladňování zboží ze skladu
Místo výkonu práce: Zlín
Nabízíme: - zajímavé mzdové ohodnocení
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- kafeterie 800 Kč/měs.
- až 5 nákupních karet ihned při nástupu
- zlatá nákupní karta s 10% slevou na nákupy
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příplatky navíc
- zvýhodněný tarif u mobilního operátora
- stabilní práce v přátelském kolektivu
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
- stabilní práce pro uznávaný velkoobchodní řetězec
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost, praxe s VZV
- čistý trestný rejstřík, potravinářský průkaz
- ochotu pracovat na tři směny nebo pouze na noční směny