SKLADNÍK - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ
  • ČR, Brno (Brno-město), Jihomoravský kraj, Brno
Brno
MIRAI INTEX s.r.o.
25. 1. 2023
33 000 Kč 33 000 Kč do 35 000 Kč / měs
Informace o pracovní pozici

Obsah inzerátu

Hledáme posilu do našeho stabilního týmu skladníků do čisté, moderní a prostorné výroby sídlící v Brně-Slatině. Práce u nás je pouze v jednosměnném provozu, od pondělí do pátku v čase od 07:00 do 15:30. Nabízíme velmi slušný fixní měsíční plat.

Popis pozice

  • Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů.
  • Ukládání, kontrola a skladování zboží, komponentů, polotovarů, pracovních oděvů aj.
  • Kontrola záručních lhůt u přijímaného a skladovaného zboží.
  • Vyskladnění a vychystání zboží.
  • Expedice zboží.
  • Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek.
  • Vedení předepsané evidence a provádění inventur.
  • Aktualizace a řádná evidence stavu skladových zásob.
  • Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení.

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání.
  • Alespoň 2 roky praxe ve skladu.
  • Dobrou znalost MS Office.
  • Zkušenosti s ERP systémem velkou výhodou (Pohoda, MS Dynamics aj.)
  • Platné oprávnění na VZV.
  • Zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru.
  • Příjemný a motivovaný kolektiv.
  • Velmi dobré finanční ohodnocení formou fixní mzdy.
  • Pouze jedna pracovní směna od pondělí do pátku v čase od 07:00 do 15:30 hodin.
  • Kávu a pitný režim na pracovišti zdarma.

Proč pracovat u nás

U nás věříme, že nejcennějším aktivem je lidský kapitál. Proto budujeme stabilní tým zaměstnanců, kteří se navzájem podporují a udržují velmi přátelský kolektiv.