Skladník/nice
  • Choceň
Choceň, ENERGO CHOCEŇ, s.r.o., Choceň, Nádražní /
ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.
9. 4. 2022
21 000 Kč Kč/měsíc

Společnost ENERGO CHOCEŇ, s.r.o., která je přímým výrobcem a dodavatelem chladících zařízení, specialistou na tlakové nádoby, výměníky tepla, rekonstrukce chlazení a tepelná čerpadla, byla založena v roce 1918 a v dnešní době čítá 120 zaměstnanců, v současnosti hledá vhodného kandidáta na pozici "skladník/ce".
Hledáme nové kolegy, kteří přispějí k tomu, že pro naše zákazníky budeme stále číslo jedna.
Vaše pracovní náplň:
- přejímka materiálu od dodavatelů, značení a zaskladňování
- vydávání materiálu do výroby
- evidence materiálu v informačním systému
- kontrola atestů a certifikátů
- práce na PC
Požadujeme:
- vyučení
- znalost práce na PC
- pečlivost
- komunikační schopnosti a dovednosti
- ochota učit se novým věcem
Co vám nabízíme :
zaškolení a podporu při nástupu našimi kvalifikovanými odborníky, zajímavou práci, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno / sickdays, podporu ve vzdělávání a osobním rozvoji, zajímavé firemní akce a společné aktivity a další zajímavé benefity na https://www.energochocen.cz/kariera/
Nástup možný hned.
Kontakt: e-mailem