Skladník/nice - dvousměnný provoz
  • Lanškroun
Lanškroun, Wendell electronics, a.s., Lanškroun, Nádražní /
Wendell electronics, a.s.
23. 9. 2022
22 500 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Výše mzdy od 22.500 Kč, po zkušební době navýšení mzdy.
Pracovní poměr je uzavřen na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE:
- fyzický příjem, kontrola naskladňování materiálu
- vychystávání materiálu do výroby, naskladnění vráceného materiálu
- vyskladnění
- udržování skladu v předepsaných podmínkách
- jednoduché činnosti v informačním systému
POŽADUJEME:
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
- uživatelská práce s PC
- práce v dvousměnném provozu (7,5 hod. denně)
- zkušenosti na obdobné pozici vítány
NABÍZÍME:
- zajímavou a stabilní pracovní příležitost
- možnost profesního růst
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- bonus za pracovní fond
- týden dovolené navíc …
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně