Skladník / Řidič VZV, od 155-165,-/hod. + osobní ohodnocení, nástup IHNED
  • Plzeň
Plzeň
Personal centrum s.r.o.
23. 9. 2022
155 Kč - 165 Kč hodina
Informace o pracovní pozici

Informace

Máme individuální přístup ke každému uchazeči, uděláme pro Vás maximum, abychom Vám našli nejvhodnější pracovní pozici, dle Vašich požadavků.

Náplň práce:

• Skladnické, expediční a manipulační práce

• Řízení VZV i retraku

• Naskladňování a vyskladňování materiálu, zásobování jednotlivých středisek

• Ukládání zboží do regálu

• Užívání ruční čtečky kódů

Co od vás očekáváme

• Platné oprávnění VZV (možnost obnovení průkazu)

• Zkušenosti na retraku výhodou

• Praxe minimálně 1 rok

• Ochota práce v kolektivu

• Znalost základů bezpečnosti práce

• Ochota práce přesčas

• Zodpovědnost a pečlivost

Co vám nabízíme

• Stabilní práci v podniku v Plzni na dlouhodobý pracovní poměr

• Dobrá dopravní dostupnost

• Jednosměnný nebo dvousměnný pracovní provoz

• Od 155-165,-/hod. + osobní ohodnocení

• Zvýhodněné stravování, stravenkový paušál

• 25 dnů dovolené

• Pracovní oděvy a obuv k nástupu

• Nástup možný IHNED

Zašlete nám svůj životopis, my Vám zavoláme, domluvíme si s Vámi schůzku a u nás v kanceláři probereme společně veškeré detaily nabízené pozice.

Domluvíme Vám nezávaznou návštěvu v podniku, v případě, že budete mít zájem, nástupy zajištujeme do jednoho nebo druhého dne od pohovoru.

Těšíme se na Vaši návštěvu :)