Skladník s VZV do Ostravy(V)
  • Ostrava
Ostrava
Pragolematik s.r.o.
25. 1. 2023
23 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

Máš rád logistiku a práci ve skladu? Nemusíš neustálé výrobní tlaky? Máš prokazatelnou praxi na vzv nebo retraku, atd.? Jsi to právě ty koho potřebujeme!

Pro našeho významného klienta v Ostravě-Kunčičkách hledáme skladníky tělem i duší.

Náplň práce:

• vychystávání a naskladňování materiálu

• nakládka vykládka kamionů

• kontrola a evidence zboží

• práce na VZV, retrakem, zakladačem, atd, úklid pracoviště

• práce v novém čistokrevném skladu v Kunčičkách, žádná výroba, pouze sklad

• pracujeme od pondělí – do pátku ve 3 směnném provoze

• víkendové přesčasy dobrovolné

Co od vás očekáváme

• zkušenosti s řízením VZV min. 3 roky

• minimálně základy na PC, zkušenost s čtečkou, scannerem výhodou

• akceptování 3 směnného provozu

• musí být na tebe spoleh

• maximální zodpovědnost

• 100% zdravotní způsobilost

• 100% docházku

Co vám nabízíme

• po zapracování rychlý nárůst mzdy (podle dovedností)

• příspěvek na dopravu

• noční 10%

• přesčas 25%

• víkend 10%

• svátek 100%

• stravenkový paušál

• obnovujeme či vystavujeme oprávnění pro řízení VZV

• lékařská prohlídka a ochranné pomůcky ZDARMA