Skladník/skladnice - výpomoc v kuchyni (i na částečný úvazek)
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
9. 10. 2024

Hledáte práci, kde naplno využijete svých zkušeností v gastronomii?

Líbilo by se vám spolupracovat s kuchaři v moderním a čistém prostředí lázeňských hotelů?

Pracoviště: hotel Alexandria****

Nástup možný ihned

Pracovní náplň:

  • manipulace se zbožím (sudy, bedny apod.)
  • fyzické naskladnění, vyskladnění
  • mytí nádobí
  • výpomoc v kuchyni

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
  • pracovitost, pečlivost, spolehlivost
  • aktivní přístup k práci
  • zkušenosti ve skladu potravin výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • možnost částečného úvazku
  • pracovní směny PO-PÁ od 6:00 do 14:00 (případně od 7:00 do 15:00)
  • celá mzda přiznaná, včetně bonusů a příplatků
  • pracovní doba 37,5 hod/týden
  • týden dovolené navíc (25 dnů)
  • zaměstnanecké stravování
  • pracovní oděv (po zapracování)
  • možnost profesního růstu (v rámci různých středisek nebo v rámci kolektivu)
  • zvýhodněné výměnné rekreace v ČR i SR
  • Edenred Card - "volnočasová peněženka"
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy u obchodních partnerů

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 495
338