SKLADNÍK(CE) / MANIPULANT(KA)
  • Ústí nad Labem
, Ústí nad Labem, U Tonasa 172/2
Ekonvert s.r.o.
26. 9. 2024

Pracovní pozici nabízíme ve firmě EKOSFERA spol. s.r.o., firma Ekonvert s.r.o. je její sesterskou společností

Požadujeme:

  • Odpovědnost
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Zvládání manuální práce i ve venkovním prostředí
  • Samostatnost a odpovědné jednání
  • Aktivní obsluha VZV (platný průkaz obsluhy VZV)

Minimální stupeň vzdělání:

  • Základní

Výhodou - není podmínkou pro výkon předmětné pozice:

  • Střední odborné vzdělání (min. vyučen)
  • Praxe ve skladovém hospodářství a nakládání s odpady
  • Manuální zručnost a schopnost obsluhy strojů a zařízení
  • Zámečnické dovednosti a údržba/oprava strojů
  • Znalost práce na PC (Windows, Office)
  • ŘP skupiny B

Pracovní náplň:

  • Strojní a ruční manipulace
  • Obsluha VZV
  • Obsluha zařízení a strojů
  • Údržba a úklid pracoviště
  • Příjem/výdej a třídění materiálů a odpadů
  • Plnění povinností vyplývajících z interních a obecných předpisů
  • Kooperace v týmu

Nabízíme:

  • Stravenkový paušál
  • Obnova průkazu obsluhy VZV na náklady zaměstnavatele
  • Prémie za výkon a kvalitu
  • Rizikové příplatky
  • Placené přesčasy, víkendy a svátky

Mzda (v hrubém): od 28 000,- do 30 000,- Kč za základní hodiny, dle schopností a dovedností (1 směnný provoz)

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 623
325