Směnová/vý vedoucí na HPP - nabízíme zaměstnanecké benefity
  • Kolín
Kolín
TSC Group, a.s.
12. 9. 2024

Dynamická dlouholetá, úklidová společnost přijme do našeho kolektivu kolegu/kolegyni na pozici:

Směnový/vá vedoucí

Místo výkonu práce – průmyslová zóna Ovčáry - Kolín

Pracovní náplň:

  • kontrola svěřeného týmu pracovníků
  • komunikace se zákazníkem
  • odpovědnost za dodržování platných směrnic a firemní legislativy
  • dodržování pracovních a bezpečnostních předpisů v návaznosti na systém BOZP
  • výdej materiálu pracovníkům a evidence výdeje materiálu
  • tvorba materiálových požadavků pro Objektového vedoucího
  • dohled nad zapracováním nových pracovníků, proškolování pracovníků
  • kontrola kvality úklidu plnění plánu periodických prací
  • dohled nad poskytováním, používáním a údržbou OOPP
  • znalost pracovních postupů na jednotlivých zařízeních, kontrola dodržování pracovních postupů

Požadavky pro výkon funkce:

  • Trestní bezúhonnost
  • Praktické myšlení
  • Schopnost přijmout odpovědnost
  • Kultivovanost a pohotovost vystupování
  • Samostatný, aktivní přístup k výkonu funkce
  • Schopnost týmové práce, dobrá komunikace a motivace podřízených pracovníků
  • flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, uživatelská znalost PC.

Nástupní plat: 30.000,-Kč, osobní ohodnocení, benefity ve formě stravenek

Úvazek: plný, na HPP, směnný provoz

Nástup: dle domluvy

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám váš profesní CV - email: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz, popř. volejte: tel: 703 470 440 - paní Kuligová.

Děkujeme....

  • Práce Kolín
  • Specialista pro odměňování a benefity Kolín
  • Vedoucí servisu Kolín
  • Vedoucí vývoje Kolín
  • Vedoucí provozu Kolín
  • Vedoucí nákupu Kolín
  • Vedoucí odboru Kolín
  • Vedoucí údržby Kolín
  • Vedoucí týmu Kolín
  • Vedoucí skladu Kolín
  • Vedoucí výroby Kolín
  • Kolín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337