Směnový mistr - tisk 12 hod / směna
  • Ústí nad Labem
, Ústí nad Labem, Mezní 3312/7
SEVEROTISK s.r.o.
17. 10. 2024
31 400 Kč - 43 100 Kč
Informace o pracovní pozici

Máte

zkušenosti na pozici tiskaře či mistra ve společnosti s polygrafickým

zaměřením? Baví Vám práce s lidmi a jste organizační typ?

A k tomu všemu Vám nevadí práce v nepřetržitém provozu? Pak čtěte dále...

Hledáme kandidáta na pozici mistra, který si získá přirozený respekt, bude naslouchat svému týmu a jen tak ho nic nerozhodí!

Náplň práce:

organizace práce ve svěřeném úseku

zodpovědnost za plnění cílů

řízení výrobního plánu a jednotlivých zakázek podle údajů ve výrobním příkaze

kontrola a zodpovědnost za kvalitu produkce podle zkušeností a příslušných směrnic

vedení podřízených pracovníků – rozdělení a kontrola práce, evidence docházky, zaškolení nováčků atd.

Požadujeme:

středoškolské vzdělání polygrafického směru podmínkou

zkušenost s řízením kolektivu

umění jednat s lidmi

organizační schopnosti

ochotu pracovat ve směnném provozu

pracovitost, svědomitost, spolehlivost

Nabízíme:

nástup možný DLE DOMLUVY

práce na HPP na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou

stravenky v hodnotě 220 Kč / směna

příspěvek na volný čas 500 Kč / měsíčně

příspěvek na životní/penzijní připojištění

odměny za životní a pracovní jubilea

v průměru 15,5 dne dovolené za rok

možnost zvýhodněného telefonního tarifu

nepřetržitý provoz (12-hod.směny)

zázemí stabilní společnosti (výplata vždy do 12. dne v následujícím měsíci)

dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 31 400 – 43 100 Kč / měsíc

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 495
338