Směnový/vá vedoucí na HPP - nabízíme dlouhodobou spolupráci
  • Ostrava
Ostrava
TSC Cleaning, a.s.
28. 5. 2024

Úklidová společnost TCS Cleaning, a.s., hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Směnový/vá vedoucí

Místo výkonu práce: DPO Poruba -Tramvaje a DPO Moravská Ostrava - Tramvaje

Náplň práce: kontrola kvality úklidu, dohled nad úklidovými pracovníky, plnění stanovených úkolů dle požadavků klienta, a další...

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, zkušenosti s vedením menšího kolektivu lidí (výhodou), časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.

Směnnost: 18:00 - 02:00 hod. / 02:00 - 10:00 hod. (směny Po - Ne, dle předem dohodnutého rozplánování)

Nabízíme:

  • Nástupní plat: 21 500 Kč/měs., + prémie: 0 - 8 tis./měs.,
  • práci na HPP,
  • služební telefon,
  • stravenky,
  • multisport card

Nástup: možný ihned

Pokud Vás nabídka práce zaujala, zašlete nám váš profesní CV.

Kontakt: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme...

  • Práce Ostrava
  • Vedoucí týmu Ostrava
  • Vedoucí skladu Ostrava
  • Vedoucí výroby Ostrava
  • Vedoucí oddělení Ostrava
  • Vedoucí prodejny Ostrava
  • Vedoucí laboratoře Ostrava
  • Vedoucí lékárny Ostrava
  • Vedoucí restaurace Ostrava
  • Vedoucí servisu Ostrava
  • Vedoucí vývoje Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327