Sociální pracovníci
  • Havířov
sociální pracovníci
Havířov, Armáda spásy v České republice, z.s., Havířov, Na Spojce /
Armáda spásy v České republice, z.s.
19. 11. 2022
30 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:
. Hlavním cílem je zajišťovat odbornou sociální práci naplňující standardy kvality sociálních služeb stanovené legislativou ČR i vnitřními předpisy Armády spásy.
. Poskytovat sociální práci, která řeší nepříznivou sociální situaci uživatelů azylového domu i noclehárny. Dodržovat etický kodex Armády spásy.
. Podílet se na tvorbě koncepce práce s uživateli, metodických postupů a rozvoji služby.
Požadujeme:
. čistý trestní rejstřík,
. vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka dle požadavků §110 zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné vzdělání anebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech,
. uživatelskou znalost PC dovedností a další administrativní práce,
. iniciativní a vstřícný přístup, dobré komunikační schopnosti, eticky korektní a lidské nastavení vůči uživatelům azylového domu a noclehárny,
. samostatnost, pružné přizpůsobování se změnám, úroveň řešení nových a nečekaných situací, odpovědnost, spolehlivost, schopnost spolupráce v týmu,
. ochota dále se vzdělávat, nebát se využít nové poznatky v praxi,
. respektování křesťanských zásad a naplňování hodnot Armády spásy.
Vítáme:
. praxi v sociálních službách, další absolvované vzdělávání v oblasti sociální práce,
. aktivní řidič.
Nabízíme:
. pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení,
. smysluplnou práci v křesťanské organizaci, podnětné pracovní prostředí a kolektiv,
. ranní i odpolední směny,
. supervizi a možnost dalšího vzdělávání,
. další benefity: 25. dnů dovolené, stravenky.
Další informace: Zájemci zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii dokladu o vzdělání, na emailovou adresu andrea.schmidova@armadaspasy.cz nejpozději do 24.11.2022. Uchazeči budou dne 25.11.2022 kontaktováni s výsledkem prvního kola výběrového řízení na základě zaslaných materiálů. Vybraní uchazeči postoupí do druhého kola výběrového řízení, kdy budou pozvání k ústnímu pohovoru, který proběhne dne 28.11.2022.