Soustružník - 35 - 40.000 Kč
  • Třemošnice
Třemošnice
Job Camere CZ s.r.o.
18. 5. 2024

Připojte se k české firmě, která se dlouhodobě a úspěšně etablovala na světovém trhu brzdových systémů pro kolejová vozidla. Nabízíme konkurenceschopné platové podmínky, profesionální rozvoj a přátelské pracovní prostředí.

Požadujeme:

  • Znalost soustružení.

  • Orientaci ve výkresové dokumentaci.

  • Ovládání používání měřidel (posuvné měřidlo, mikrometr).

  • Základní materiálovou znalost (výhodou).

Nabídka:

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Pracovní doba 7,5 hod.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Příspěvek na dopravu.

  • Při směnném provozu příplatek za každou odpracovanou hodinu v odpolední směně 7,- Kč. Na noční směně příplatek 15%.

  • Kromě základní mzdy poskytujeme i další peněžitá plnění jako např. roční prémie (tzv. 13. a 14. plat), odměny při pracovním výročí, za dobré nápady nebo třeba při odchodu do důchodu.

Pracovní náplň:

  • Seřizování a obsluha konvenčních a číslicově řízených soustružnických strojů SV18, SUI50, SUI63.

  • Zajišťování výroby podle výkresové dokumentace a technologického postupu.

  • Kontrola vyrobených dílů za použití digitálních i analogových měřidel.

  • Ošetřování a udržování příslušného vybavení, strojů a nástrojů.

  • Evidování práce.

  • Práce Třemošnice
  • Soustružník Třemošnice
  • Třemošnice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327