Specialista – nákupčí
  • Pardubice
Pardubice
Gudmund s.r.o.
17. 4. 2024
37 000 Kč - 45 000 Kč

Hledáš dynamickou pozici v automotive s nádechem mezinárodního prostředí?

Staň se specialistou nákupu v prosperující firmě! Budeš se starat o plynulý chod výroby, komunikovat s dodavateli z celého světa a budeš zodpovědný za strategické řízení materiálového toku. Nyní máš možnost získat cenné zkušenosti v oboru automotive a podílet na důležitých firemních projektech. Tak nečekej a piš!

 A jaká je náplň práce?

  • Zajišťování materiálu do výroby.

  • Spolupráce a komunikace s dodavateli a jejich hodnocení (velká část zahraničních).

  • Správa průběžného zásobování výroby.

  • Zodpovědnost za řízení materiálového toku.

  • Kontrola a vedení administrativy spojené s nákupem.

 Co požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání v oboru technickém či ekonomickém.

  • Zkušenost s nákupem v automotive.

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

  • Výhodou: znalost systému SAP.

Nabízíme:

  • Odpočinout si můžeš během 5 týdnů dovolené.

  • Možnost práce z domova.

  • Možnost kariérního růstu.

  • Jídelnu s velkým výběrem teplých pokrmů.

  • Širokou škálu benefitů - kafeterie (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).

  • Mobilní tarif s internetem i pro rodinu.

  • Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.

  • Všechny cesty vedou k nám. Můžeš využít buď pravidelnou autobusovou linku či zaparkovat autem hned u práce.

  • Práce Pardubice
  • Nákupčí Pardubice
  • CRM specialista Pardubice
  • Specialista marketingu Pardubice
  • Specialista PR Pardubice
  • Specialista zajištění Pardubice
  • PPC specialista Pardubice
  • Finanční specialista Pardubice
  • Specialista pohledávek Pardubice
  • Specialista logistiky Pardubice
  • Úvěrový specialista Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260