SPECIALISTA B2B MARKETINGU
  • Brno
Brno
Spin HR s.r.o.
20. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Budete se aktivně podílet na tvorbě a aktualizaci marketingové strategie.

- Zodpovídáte za webové stránky a jejich SEO optimalizaci.

- Analyzujete trh, konkurenci a potřeby zákazníků.

- Podpoříte prodejce marketingovými materiály a nástroji.

- Vytvoříte poutavé inzeráty a PR články.

- Oživíte firemní profil na sociálních sítích a vymyslíte online kampaně.

- Navrhnete marketingový a produktový mix.

Požadujeme:

- Kreativního a aktivního parťáka s chutí do práce.

- Samostatného a zodpovědného člověka.

- Vynikajícího komunikátora v češtině i angličtině.

- Zkušenosti s grafikou jsou velkou výhodou.

Nabízíme:

- Stabilní práci v zavedené české firmě.

- Atraktivní mzdové ohodnocení dle zkušeností a výkonu.

- Různorodou práci s možností cestování a rozjezdu nového projektu.

- 5 týdnů dovolené, stravenky a podporu vzdělávání.

Kód: LH_TRT_2811

  • Práce Brno
  • Specialista marketingu Brno
  • Marketingový specialista Brno
  • Specialista marketingových analýz Brno
  • Specialista HR marketingu Brno
  • Marketingový ředitel Brno
  • Marketingový výzkum Brno
  • Trade marketing Brno
  • Direct marketing Brno
  • Marketingový pracovník Brno
  • Online marketing Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337