Specialista kapacitního plánování/ SAP Key User
  • Bystřice nad Pernštejnem
Spin HR s.r.o.
20. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Key user SAP, implementace SAP jako nového ERP ve společnosti

- Vedení samostatných projektů v oddělení přípravy výroby

- Správa systému kapacitního plánování

Požadujeme:

- Vysoká škola/ střední škola technického směru

- Seniorní zkušenosti se SAP (technologické postupy, kusovníky, plánování, nákup)

- Časová flexibilita, samostatnost, zodpovědný přístup

- NJ na komunikativní úrovni, AJ výhodou

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penizijní a životní pojištění

- jazykové kurzy

- kulturní a společenské akce pro zaměstnance

- a další

Kód: HP_WW_2706

  • Práce Bystřice nad Pernštejnem
  • Bystřice nad Pernštejnem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 843
    258