Specialista kvality nákupu dílů
  • Jihlava
Jihlava
Gudmund s.r.o.
11. 6. 2024
40 500 Kč - 50 500 Kč

Nakupuju, nakupuješ, nakupujeme,  ale občas to nedopadne, tak jak by mělo. Proto tu jsi ty,  abys řešil kvalitativní problémy nakoupených dílů.  Tudíž kromě kvality, bude kontrola a komunikace tvá druhá identita!  Vidíš se v tom, tak pošli svůj životopis, budeme čekat.

 A jaká je náplň práce?

  • Tvým úkolem bude aktivní řešení kvalitativních problémů v oblasti nákupu dílů.
  • Řešení technických reklamací ve spolupráci s dodavateli.
  • Zařizování opatření pro zajištění kvality nakupovaných dílů a hladkého průběhu výroby.
  • Aktivně komunikovat s dodavateli a dalšími závody v souvislosti s kvalitou.
  • Spolupracovat při provádění vstupních kontrol a procesu uvolňování nakupovaných dílů a kontrolních plánů.
  • Vést technická jednání s vnějšími i vnitřními partnery v rámci závodu.

 Co požadujeme:

  • Středoškolské ideálně ve strojírenském oboru.
  • Komunikativní úroveň Anglického či Německého jazyka.
  • Mít přehled ve strojírenské problematice.
  • Měl bys nad problémy umět přemýšlet a nebát se je řešit.

 Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost práce z domova.
  • 25 dnů dovolené.
  • Odměna za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
  • Cafeterii – příspěvek 9.000 Kč/rok (sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a mnohé další).
  • Finančně podporované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů.
  • Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.

Místo výkonu: Jihlava

Mzda: 40.500 – 50.500

  • Práce Jihlava
  • Ředitel nákupu Jihlava
  • Vedoucí nákupu Jihlava
  • Kontrolor kvality Jihlava
  • Inženýr kvality Vyskytná nad Jihlavou
  • Inženýr kvality Luka nad Jihlavou
  • Inženýr kvality Jihlava
  • Manažer kvality Jihlava
  • Ředitel kvality Jihlava
  • Plánovač kvality Jihlava
  • HR specialista Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327