Specialista logistiky.
  • Divišov
Divišov
Ing. Ondřej Hromjak
16. 8. 2024
50 000 Kč - 55 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Hledáme Specialistu logistiky.

Rozšiřuje svůj tým a hledá zkušeného specialistu logistiky, který nám pomůže optimalizovat naše logistické procesy.

Náplň práce:

- Plánování, koordinace a optimalizace logistických procesů.

- Sledování a řízení skladových zásob.

- Zajištění efektivní dopravy a distribuce zboží.

- Spolupráce s dodavateli a zákazníky na zajištění včasných dodávek.

- Analýza logistických dat a příprava reportů.

- Podíl na implementaci nových logistických systémů a technologií

Požadujeme:

- SŠ vzdělání, ideálně v oboru logistiky, dopravy nebo příbuzném oboru.

- Praxe v oblasti logistiky, skladového hospodářství nebo dopravy min. 2 roky.

- Výborné organizační a komunikační schopnosti.

- Analytické myšlení a schopnost práce s daty.

- Znalost práce na PC (MS Office, ERP systémy).

- Znalost angličtiny nebo němčiny výhodou.

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti.

- Možnost profesního růstu a kariérního postupu.

- Motivující platové ohodnocení a zajímavé benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění apod.).

- Příjemné pracovní prostředí a moderní vybavení.

- Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis a nebo rovnou volejte na tel.:+420776683221.

Těšíme se na vaši odpověď!

  • Práce Divišov
  • Divišov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332