Specialista nákupu
  • Jihlava
Jihlava
Gudmund s.r.o.
7. 6. 2024
46 500 Kč - 60 000 Kč

Nákupy ?, plánování ?, koordinace, říkáš si, že to jsou přesně ta slova, která tě v práci nejvíce baví? V tom případě roluj dál a čti. ?

Hledáme parťáka či parťačku ??, který/á je v oblasti nákupu kovaný/á, strategie pro něj/ní není jen cizím slovem a spolupráce s ostatními kolegy je alfou a omegou.

Takže jestli chceš pracovat v oblasti elektromobility ?, tak nám zašli svůj životopis. ?

? A jaká je náplň práce?

  • Budeš vést projekty pro externě nakupované díly pro elektromobilitu.
  • Pečovat o sériové díly až do jejich výběhu.
  • Budeš také spolupracovat na výběru dodavatelů.
  • Tvojí povinností bude koordinace projektů RPP u dodavatelů a také koordinace změn týkajících se nakupovaných dílců.
  • Dále budeš preventivně plánovat kvalitu nakupovaných dílů včetně uvolňování do sériové výroby.
  • Budeš poskytovat zpětnou vazbu a v neposlední řadě budeš spolupracovat s ostatními kolegy i s kolegy v zahraničí.

? A co od tebe očekáváme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření a 2 roky praxe v oboru.
  • Znalosti strojírenských procesů a technické dokumentace.
  • Podmínkou je aktivně komunikovat anglicky nebo německy.
  • Znalost MS Office.
  • Analytické a systematické uvažování.
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost efektivního řešení problémů.

? A co ti můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Nástupní odměnu a smlouvu na dobu neurčitou.
  • Možnost  Home office.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 13. a 14. mzda.
  • Příspěvek do cafeterie. dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif.
  • Sportovní aktivity, širokou škálu vzdělávání a věrnostní benefity.

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov.

Nástup: Nástup je možný IHNED.

Mzda: 48.000 – 53.000 Kč měsíčně/hrubého.

  • Práce Jihlava
  • Ředitel nákupu Jihlava
  • Vedoucí nákupu Jihlava
  • HR specialista Jihlava
  • Leasingový specialista Jihlava
  • Multimedia Specialist Jihlava
  • ICT specialista Jihlava
  • Compliance specialista Jihlava
  • Specialista treasury Jihlava
  • Specialista ERP Jihlava
  • Specialista rizik Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327