Specialista péče o zákazníky s AJ, i bez praxe,bonusy #Xq0iF
  • Brno
Brno
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
6. 8. 2022
30 000 Kč - 35 000 Kč za měsíc

Náplň práce: Hledáte zajímavé, různorodé zaměstnání a baví Vás komunikovat s lidmi? Máte komunikativní znalost angličtiny a chcete mít flexibilní pracovní dobu, možnost home office, motivující mzdové ohodnocení a spoustu dalších benefitů? Pak nás neváhejte kontaktovat a buďte oporou pro zákazníky mezinárodní firmy zaměřené na kosmetické produkty. Nástup je možný ihned, nabídka je vhodná i pro absolventy bez praxe!
A co bude Vaším úkolem?
- příjem objednávek a forecastů od zákazníků a zadávání do systému
- komunikace se zákazníky a dalšími odděleními napříč firmou ohledně termínů dodání, změn, kapacit, apod.
- tvorba reportů
Nabízíme: - Mzdu až 35 000 Kč dle šikovnosti a praxe
- Flexibilní pracovní doba: možnost home office
- 50% slevy na firemní produkty
- Multisport karta
- Stravenkový paušál
- možnost kariérního růstu
- Klidné a čisté pracovní prostředí
- Získání odborné praxe, a řadu dalších benefitů
Požadujeme:
- Alespoň SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ
- Uživatelská znalost MS Office (MS Excel, MS Word)