SPECIALISTA/SPECIALISTKA DÁVEK PnP a DOZP
  • Sušice
Sušice, Úřad práce České republiky, Sušice, Nádražní /
Úřad práce České republiky
6. 8. 2022
19 730 Kč Kč/měsíc

Hlavní náplň činnosti: zajišťování agendy dle zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách, přijímání, zadávání a zpracování žádostí o dávky PnP a DOZP do IS, kontrola výplaty dávek, vedení správního řízení a vedení spisů, jednání s klienty.
Kvalifikační a další požadavky: ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office), výborné komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka, odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost,profesionální vystupování, psychická odolnost,výhodou je praxe v oblasti státní správy
Pracovní podmínky: platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, pružná pracovní doba - plný úvazek,předpokládaný nástup od 1. září 2022,pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD) do 31.12.2022
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené,5 dní indispozičního volna (sick days).1 den volna na vyřízení osobních záležitostí,stravenky v hodnotě 90,- Kč
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 11. srpna 2022 na e-mailovou adresu:aneta.holeckova@uradprace.cz