Specialista zákaznického servisu
  • Pardubice
Pardubice
Gudmund s.r.o.
15. 6. 2024
44 000 Kč - 53 000 Kč

Ať jsi holka  nebo kluk , možná hledáme právě tebe!  Máme tu sháňku po komunikativní osobě, která ráda jedná s lidmi a ráda přichází věcem na kloub.  Jukni, co tu pro tebe máme a napiš nám.

A jaká je náplň práce?

    • Tvou starostí bude komunikace a péče o (přidělané) zákazníky.

    • Budeš přijímat reklamace zákazníků a vést k tomu potřebnou dokumentaci.

    • Vedení, zpracování a zasílání reportů.

    • Příprava zákaznických auditů

    • Spolupráce s ostatními úseky organizace.

    • Podpora sdružených firem v rámci mezinárodní skupiny.

    • Tvorba návrhů na vylepšení výrobního procesu a kontrola provedení.

Co požadujeme:

    • Středoškolské vzdělání.

    • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

    • Řidičský průkaz skupiny B.

    • Uživatelská znalost MS Office.

    • Zkušenosti s prací v oblasti kvality nebo automotive průmyslu.

    • Pracovat s novými věcmi a případnými problémy by pro tebe neměl být problém.

    • Technický obor by pro tebe neměl být úplnou novinkou.

    • Schopnost time managmentu, efektivní komunikace a aktivní přístup.

Nabízíme:

    • Odpočinout si můžeš během 5 týdnů dovolené.

    • Pracovní dobu si můžeš upravit sám! Začít s prací můžeš mezi 7 až 8 hodinou ráno.

    • Při napracování přesčasu si můžeš vybrat náhradní volno.

    • Jídelnu s velkým výběrem teplých pokrmů.

    • Širokou škálu benefitů (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).

    • Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.

    • Všechny cesty vedou k nám. Můžeš využít buď pravidelnou autobusovou linku či zaparkovat autem hned u práce.

  • Práce Pardubice
  • Vedoucí servisu Pardubice
  • HR specialista Pardubice
  • Leasingový specialista Pardubice
  • Multimedia Specialist Pardubice
  • ICT specialista Pardubice
  • Compliance specialista Pardubice
  • Specialista treasury Pardubice
  • Specialista ERP Pardubice
  • Specialista rizik Pardubice
  • Specialista reportingu Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327