SPRÁVCE ICT junior (m/ž)
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, U Imperiálu 7/31
Imperial Karlovy Vary a.s.
27. 3. 2024
Informace o pracovní pozici

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí lázní:

SPRÁVCE ICT - junior

Nabízíme:

• mobilní telefon

• zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

• stravování zdarma připravované našimi špičkovými kuchaři

• přátelský kolektiv

Požadujeme:

• SŠ s maturitou technického zaměření, případně vyučen

• práce na PC, všeobecná znalost v oblasti IT a dále základní orientace v programování VBA skripty, SQL, znalost Microsoft O365 prostředí – uživatel, administrace

• řidičský průkaz skupiny B

• schopnost pracovat samostatně i v týmu, analytické myšlení

• trestní bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

Pracovní náplň:

• uživatelská podpora v oblasti informačních technologií

• příjem a evidence (first level) servisních požadavků HelpDesk

• administrace MS Active directory a antivirového systému Eset, správa a vedení projektu Digitalizace společnosti Imperial Karlovy Vary a.s.

• pravidelný servis hardware PC/NB/tiskárny – profylaxe, drobné opravy; evidence, příjem, výdej a transport spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírovací stroje (papír a tiskové náplně)

• pravidelný servis software - profylaxe OS Windows, udržování aktualizačních souborů

Pracovní podmínky:

• nástup 1.5.2024, pracovní doba 8:00 - 16:30 + pohotovostní služby

Kontakt: životopis zasílejte na email: HR@imperial-group.cz, výběrové řízení proběhne po 22.4.2024; tel 603 198 003 v pracovní dny mezi 9:00 - 14:00

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259