SPRÁVCE OBJEKTU - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (22 - 26.000 KČ)
  • Brno
Brno
AC Jobs, s.r.o.
25. 1. 2023
22 000 Kč - 26 000 Kč měsíc

Hledáte klidnou práci, kde budete svým pánem? Rádi přiložíte ruku k nejrůznějším kutilským činnostem? Máte rádi, když je ve všem pořádkem a dokážete si ho sjednat? Tak to chceme, abyste pečoval o naši budovu! Pošlete životopis a pracujte jako:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • údržba budovy
  • údržba venkovních prostor - zeleň i sníh
  • zodpovědnost za odpadové hospodářství
  • pomoc s přesuny materiálu do výroby
  • operativní výpomoc dalším oddělením

CO POŽADUJEME?

  • zkušenost s údržbou budov
  • ŘP sk. B
  • manuální zručnost
  • proaktivní přístup
  • zkušenost s VZV - výhodou, nikoli podmínkou

CO NABÍZÍME?

  • dovolenou odpovídající úvazku
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijko
  • možnost Multisport karty
  • pouze ranní směnu
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • loaklitu: Brno - Slatina