Statik/Statička betonových konstrukcí (PBK Chrudim a.s.)
  • Praha 4
A-Z PREZIP a.s.
28. 3. 2024
Informace o pracovní pozici

PBK Chrudim a.s.

    • Firma PBK Chrudim a.s. úzce spolupracuje s prefa výrobnami a podílí se na realizaci zajímavých staveb po celé České republice se zaměřením na skladové a výrobní objekty, administrativní objekty, obchodní centra, multifunkční centra, stadiony, bytovou výstavbu a mnoho dalších.

Místo pracoviště:

    • Praha 4 – ul. Durychova nebo České Budějovice

Pracovní poměr:

    • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

    • VŠ – obor stavební se zaměřením na statiku

Aktuální projekty:

    • Aréna Brno (multifunkční sportovní a kulturní hala)

    • Halové objekty: La Lorraine – Kladno, Skladové haly Ostrov nad Ohří, Eurowax, …

    • Administrativní centra: Kampus České spořitelny Praha

Hlavní náplň práce:

    • Zpracování projektové dokumentace zaměřené na prefabrikaci – dimenzování, výkresy skladeb, výrobní výkresy prvků

Požadujeme:

    • VŠ vzdělání se zaměřením statiku – praxe není podmínkou

    • Znalost práce na PC (MS Word, Excel, AutoCad případně Allplan)

    • Základní znalost výpočetních softwarů – Scia Engineer výhodou – možnost zaškolení

    • Schopnost a snahu dále se vzdělávat

    • Odpovědnost, preciznost

Nabízíme:

    • Práci v přátelském kolektivu

    • Stabilní zázemí zavedené kanceláře

    • Profesní růst, zaučení problematiky od zkušenějších kolegů

    • Dobré platové ohodnocení, pravidelný nárůst mzdy v závislosti na profesním růstu, roční bonusy

    • Zpětnou vazbu od spolupracujících projektantů a realizačních firem díky práci na dokumentacích ve výrobním stupni

    • Nástup možný ihned

Benefity:

    • 5 týdnů dovolené

    • Bonusy/prémie

    • Příspěvky na stravování

    • Vzdělávací kurzy, školení

    • Možnost výuky angličtiny

    • Firemní akce

Kontakt:

    • Ing. Vladimír Dibelka, Ph.D.

    • 602 518 873

    • dibelka@pbkchrudim.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259