Stavbyvedoucí – i pro juniory, profesní růst, auto, HPP/IČO
  • Kostelec nad Černými lesy
Novitim s.r.o.
5. 10. 2024
40 000 Kč - 70 000 Kč

Jako stavbyvedoucí u nás budete řešit zakázky v okolí Kostelce nad Černými lesy. :-) Ať už jste junior, který se chce profesně rozvíjet v oblasti stavebního řízení nebo ostřílený stavbyvedoucí, v obou případech vás rádi uvítáme.

Náplň práce:

  • Řízení a organizace prací na stavbách (zakázky v okolí Kostelce nad Černými lesy)
  • Komunikace a koordinace dodavatelů, investorů...
  • Kontrola kvality a plnění termínů zakázek
  • Zodpovědnost za dodržování rozpočtu a stavebních předpisů
  • Komunikace s investory, projektanty a subdodavateli

Nabízíme:

  • Ohodnocení dle vašich zkušeností a snahy :-)
  • Vyplácení motivujících odměn v závislosti na odvedené práci
  • Šanci pro juniorní uchazeče ale i zkušené stavbyvedoucí s praxí
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost spolupráce na HPP/IČO
  • Auto i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní dobu a home office – rozvržení práce je na vás
  • Řízení zakázek v okolí Kostelce nad Černými lesy
  • Mobil s neomezeným tarifem, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajistíme vám také v případě potřeby ubytování v jednopokojovém bytě
  • Práce v přátelském týmu
  • Šanci pro realizaci vlastních nápadů
  • Darkové balíčky a poukazy na Vánoce
  • Veškeré potřebné školení pro váš další posun
  • Firemní večírky a akce
  • Kancelář firmy – Kostelec nad Černými lesy

Požadujeme:

  • Orientaci ve stavební dokumentaci
  • Zkušenosti jsou vítány ale uvítáme i juniorní nadšence :-)
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Organizační schopnosti a důslednost

color:black;mso-themecolor:text1">Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My

vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo

kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího

kola. Držíme vám palce!

  • Práce Kostelec nad Černými Lesy
  • Stavbyvedoucí Kostelec nad Černými Lesy
  • Kostelec nad Černými Lesy - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 414
    334