Stavbyvedoucí
  • Ostrava
Ostrava
Spin HR s.r.o.
15. 8. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Řídit stavbu, koordinovat dodavatele a zadavatele.

- Komunikovat s dodavateli a investorem, řešit změny a úpravy projektu.

- Kontrolovat dokumentaci.

- Dodržovat a uplatňovat smluvní podmínky na dodavatele.

- Dodržovat předpisy BOZP, PO a ochrany ŽP.

- Pravidelně hodnotit dodavatele.

- Odstraňovat reklamace.

- Spoluodpovídat za ekonomické výsledky projektů.

- Úzce spolupracovat s realizačními týmy, nákupním oddělením a ostatními úseky společnosti.

- Spolupracovat při tvorbě nabídek pro zákazníky.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ stavební vzdělání.

- Praxi na obdobné pozici nebo kvalifikaci v oboru.

- Aktivní přístup, technické myšlení.

- Svědomitost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.

- Časovou flexibilitu.

- Uživatelskou znalost MS Office.

- Autorizace ČKAIT (výhodou).

- Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

- Stabilní zázemí: Staneš se součástí úspěšné české stavební společnosti.

- Flexibilní pracovní dobu: Můžeš si svůj čas lépe organizovat.

- Atraktivní benefity: Kromě slušného platu získáš služební auto, příspěvky na penzi, stravenky a další výhody.

- Možnosti růstu: Budeš mít možnost se dále vzdělávat a posouvat se profesně dál.

- Přátelský tým: Zažiješ příjemnou atmosféru a možnost seznámit se s dalšími skvělými lidmi.

Kód: LH_PG_2813

  • Práce Ostrava
  • Stavbyvedoucí Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337