Stavbyvedoucí - apartmánový objekt
  • Hradec Králové
Hradec Králové, Hradec Králové a okolí
PROFI-MEN, s.r.o.
18. 6. 2024
50 000 Kč - 60 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:

- zkušenosti v řízení stavby v oboru PSV,

- vítány zkušenosti v realizaci developerského projektu,

- zkušenosti v řízení týmu,

- převzetí stavby monolitu, stavba je založena,

- ŘP sk. B, ochota cestovat v regionu VČ,

- pracoviště v Hradci Králové.

Náplň práce a nabídka:

- převzetí a řízení stavby v rámci realizace developerského projektu ( cca 25 apartmánů), ukončení do konce roku

2025,

- perspektivně řízení dalších staveb v oblasti Hradec Králové - Pardubice,

- samostatná práce se zázemím kanceláře v Hradci Králové,

- perspektivně další stavby,

- možnost práce na HPP nebo ŽL., - rozpětí mzdy: 40.000 - 60.000 Kč ( i více dle zkušeností),

- mzdové podmínky: základní mzda + odměny, dle výkonu práce,

- auto, mobil, PC, ubytování

- nástup: dle dohody, ihned.

Řeší

Ing. Vladimír Pozdníček

pozdnicek@profimen.cz

tel.: 495 512 582, 602 114 770

  • Práce Hradec Králové
  • Stavbyvedoucí Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 379
    346