Stavbyvedoucí pozemních staveb
  • Praha
Praha
ALSTAP s.r.o.
5. 9. 2024
40 000 Kč - 60 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Staňte se stavbyvedoucím pozemních staveb! ??
Máte

zkušenosti s realizací pozemních staveb a chcete hrát hlavní roli při

vytváření něčeho velkého? Máme pro vás ideální příležitost! Hledáme

Stavbyvedoucího pozemních staveb, který si umí poradit v každé situaci a

nezalekne se žádné výzvy.

Co vás čeká:

Velké stavby, velká zodpovědnost: Budete řídit staveby, a to od prvního kopnutí až po poslední dlaždici, všechno musí běžet jako po drátkách.
Týmová hra na vysoké úrovni: Koordinace a vedení výrobního týmu a subdodavatelů bude váš denní chleba. Bez vás se nikdo nehne!
Mistr plánování: Připravíte časový i finanční harmonogram stavby, povedete stavební deník a veškerou dokumentaci. S vámi nikdy nebudeme pozadu!
Odpovědnost na každém kroku:

Budete zodpovědní za dodržování technologických postupů, bezpečnostních

předpisů a všech příslušných norem. Protože bezpečnost a kvalita jsou

pro nás prioritou.
Komunikační šampion: Budete

udržovat kontakt s investorem, TDI a projektantem. Vaše vyjednávací

schopnosti a schopnost udržet všechny v obraze jsou klíčové.
Fakturace a předávání:

Postaráte se o fakturaci a předání dílčích i celkových dokončených

částí díla investorovi. Vše s precizností švýcarských hodinek.

Co byste měli mít:

SŠ/VŠ stavebního zaměření
Řidičský průkaz sk. B
Znalost práce s PC (MS Office, AutoCAD) – počítač je váš nejlepší kamarád, ne ten, co vám vždycky zkazí náladu.
Výborné organizační a komunikační schopnosti – umíte zvládnout chaos a přitom se na všechny usmívat.
Praxi v realizaci pozemních staveb – víme, že to umíte a že za vámi něco stojí. Autorizace v oboru je velké plus!

Co vám nabízíme:

Práci v dynamickém týmu úspěšné a stabilní společnosti, kde se každý den děje něco nového.
Služební vůz
Mobilní telefon a notebook – abyste mohli být v kontaktu i v terénu.
5 týdnů dovolené – abyste si mohli odpočinout po pořádné šichtě.
3 sick days – protože víme, že i hrdinové někdy potřebují den na zotavenou.
Možnost pořízení MultiSport karty – protože zdraví a kondice jsou důležité i na stavbě.
Příspěvek na stravné – abyste měli energii na všechny ty výzvy.
Odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou – dobrá práce má být dobře odměněna.
Práce na plný úvazek
Místo pracoviště: Praha a Střední Čechy

Jste připraveni na novou výzvu? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a přidejte se k nám!

Těšíme se na vaše odpovědi! ??

  • Práce Praha
  • Přípravář staveb Praha
  • Stavbyvedoucí Jílové u Prahy
  • Stavbyvedoucí Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332