Stavební dělník/Řidič
  • Příbram
Příbram
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
30 000 Kč - 40 000 Kč 30000 - 40000 Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Mobilní telefon

- Příspěvek na penzijní/životní připojištění

- Dovolená 5 týdnů

- Vzdělávací kurzy, školení

- Firemní akce

- 13. plat

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na elektromontáže VN/NN, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavební dělník/Řidič.

Náplň práce:

* Stavební práce při budování inženýrských sítí

* Občasné výjezdy po ČR (celotýdenní cesty jsou jen výjimkou, obvykle 2 dny)

Požadujeme:

* Praxe v oboru

* Řidičské oprávnění sk. B,C

* Spolehlivost a schopnost samostatné práce

* Časová flexibilita

Nabízíme:

* Práci na hlavní pracovní poměr, na jednu pracovní směnu

* Odpovídající finanční ohodnocení (dle předchozí praxe a zkušeností)

* Měsíční podíl na zisku z realizovaných zakázek

* Vánoční bonus – 13. mzda

* 5 týdnů dovolené

* Příplatek za víkend 80%

* Penzijní připojištění – po zkušební době příspěvek 600 Kč měsíčně

* Služební mobilní telefon i k soukromým účelům

* Pracovní oblečení včetně pracích prostředků

* Vzdělávání a zvyšování kvalifikace

* Firemní akce – např. motokáry, opékaní prasete atd.

* Při služebních cestách zajištěné kvalitní ubytování

* Nástup možný dohodou

* Místo výkonu práce: Příbram, Středočeský kraj i celá ČR

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.