Stavební dělník - zedník (zaměření na dopravní a vodohospodářské stavby)
  • Třeboň
, Třeboň, Novohradská 226
Lesostavby Třeboň a.s.
7. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Jaká je pracovní náplň?

  • Výstavby komunikací (silnice, polní, lesní cesty), pokládka kanalizace, obrubníků, chodníků.

  • Práce se dřevem, kamenem, drobné zednické práce.

  • Obsluha jednoduché stavební mechanizace.

Jaké jsou naše požadavky?

  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, samostatnost.

  • Řidičský průkaz min. skup. B.

  • Bydliště Třeboň a blízké okolí nebo Kaplice/Velešín.

  • VÝHODOU vyučení a zkušenosti ve stavebním oboru.

Co Vám nabízíme

  • Dovolená 25 dní, odměny až 12 000 Kč/rok, stravné 140 Kč/den, dárkové balíčky.

  • Práci na jednu směnu od PO - PÁ, 7:00 - 15:30 (dle stavebních zakázek), každý den doma.

  • Nástup možný kdykoliv.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 212
291