Strategický nákupčí (AJ či NJ)
  • Telč
Telč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
9. 10. 2024

Máte již zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli, aktivní AJ či/a NJ a rádi byste zúročili své zkušenosti v non-automotive mezinárodní firmě? Praxe z oblasti strategického nákupu výhodou. Plat 45-60 tis. Kč dle praxe a zkušeností, 13. plat, 5 týdnů dovči, možnost ubytování.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Spoluřídit proces dodávání materiálu
  • Vyjednávat ceny s dodavateli
  • Spravovat dodavatelské vztahy
  • Plnit úkoly a požadavky dle výroby a zákazníka v oblasti nákupu
  • Kontrolovat dodržování smluvních podmínek
  • Řešit případnou reklamaci zboží
  • Tvořit statistiky a analýzy nákupních procesů
  • Spolupracovat s ostatními odděleními a kolegy ve firmě

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Mzdu 45-60 tis. Kč dle zkušeností
  • 13.plat
  • Věrnostní odměny
  • Odměny za nové návrhy
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na ranní směnu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění až 700 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
  • Možnost výhodného firemního ubytování
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: region Telčsko

  • Práce Telč
  • Nákupčí Telč
  • Telč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338