Nákupčí
  • Středočeský kraj
Nákupčí
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Do výrobní společnosti na Žatecké zóně hledáme vhodného kandidáta na pozici Nákupčího.
  • Vývoj a vedení strategického sourcingových projektů pro příslušné kategorie nákupu
  • Podávání návrhů na snížení nákladů
  • Podílení se na roční přípravě rozpočtu
  • Průběžné hodnocení obchodních potřeb, specifikací a návyků na základě aktivní spolupráce s dalšími odděleními (výroba, HR, logistika a finance)
  • Požadujeme

  • Aspoň 3 roky zkušeností z obdobné pozice (nákupčí, strategický nákupčí) z automotive průmyslu
  • Bakalářský/magisterský titul v oboru inženýrství, podnikových studií
  • Prokázané vyjednávací schopnosti
  • Komunikativní angličtina (aspoň B2)
  • Orientace na výsledek, zodpovědnost, týmový duch
  • Umění vyjednávat na základě dané situace
  • Nabízíme

  • Příspěvek na dojíždění
  • Kafeterie
  • Dovolená – 20 dní + 5 za odparacované roky
  • Kantýna – příspěvek 55%
  • Příspěvek na penzijní připojištění
    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.