STRÁŽNÝ/Á OBJEKTU SE ZVÝŠENOU OSTRAHOU - mzda 155 Kč/h
  • Praha
Praha
Mark2 Corporation Czech a.s.
7. 4. 2022
155 Kč hodina

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečností, údržbou a technologiemi!

Nabízíme:

• Nástupní mzdu 150 Kč/h na HPP, 155 Kč/h na DPP

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 2 000 Kč

• Pravidelné vzdělávání v oblasti bezpečnosti, rozvoj osobní kvalifikace

• Pravidelné zvyšovaní mzdy dle délky praxe a dosažené kvalifikace

• Pracovní poměr na dobu neurčitou, nebo možnost dlouhodobé brigádní spolupráce

• Možnost startu kariéry v rozvíjejícím se oboru

• Interní bezpečnostní výcvik

• Možnost profesního růstu

• Práci ve stabilním směnném provozu

• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace „Strážný“

• Benefity – MultiSport kartu, každoroční sportovní den, dětský letní tábor, příspěvek na stravování

• Možnost týdenních výplat

• Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny

• Výroční odměny

• Happy days

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Požadavky:

• SŠ/VŠ

• Trestní bezúhonnost

• Praxe v oblasti bezpečnosti – VÝHODOU

• AJ – VÝHODOU

Náplň práce:

• Kontrola vstupu do objektu

• Pochůzková činnost

• Detekce podezřelých činností v okolí objektu

• Reporting svému vedoucímu

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

46 218
16 129