Strážný
  • Tachov
Strážný
Tachov, Logistický Park CTP, Nová Hospoda, 348 02 Bor
Falcon security, s.r.o.
14. 5. 2022
140 Kč - 170 Kč

Nabízíme nabídku práce na pozici STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ v Boru u Tachova.

Náplň práce:

• BP na vjezdové/výjezdové bráně – kontrola vozidel, plombování, focení, zadávání do systému

• BP na hale – kontrola příjmu a výdeje zboží

• BP – po zaškolení možnost postoupit na pozici velitele směny

• 12 hodinové směny - denní a noční

Požadujeme:

• čistý rejstřík trestů

• znalost práce na PC

• samostatnost

• zodpovědnost

• fyzická zdatnost

Nabízíme:

• plat až 160,-Kč/hod

• práce na HPP i DPP

• pololetní odměny

• náborový příspěvek, příspěvek za doporučení nového zaměstnance

• možnost záloh

• čisté prostředí

• hodinová mzda 140 - 170 Kč

Pokud Tě tato nabídka zaujala a chceš být součástí týmu, neváhej se nám ozvat na níže uvedený kontakt.

Těšíme se na dlouhodobou spolupráci!

  • Práce Tachov
  • Tachov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    44 021
    14 590