Strážný, detektiv do obchodu, až 135kč/hod, zálohy týdně, nástup dle dohody
  • Hranice
Hranice
ADESTRA security, spol. s r.o.
28. 6. 2024

Momentálně nabízíme pozici pracovník ostrahy hypermarketu - Hranice na Moravě!

(případně Kopřivnice, Nový Jičín a jiné).

Náplň práce

    • Pochůzková kontrolní činnost na prodejně

    • Ostraha prodejní plochy, pokladní zóny

    • Práce i na CCTV (kamerový systém)

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-)

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Požadujeme

certifikát strážný / strážná 68-008-E

zkušenosti na obdobné pozici

minimální věk od 18 let

čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)

zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Nabízíme

Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu (DPP,HPP)

Firemní oblečení

Práce na dlouhodobou spolupráci

Sazba na hodinu až 135 Kč/ hod. plus prémie a odměny

Směny se dají plánovat s manažerem dle dohody.

Možnost záloh dle dohody :-)

Profesní kvalifikaci za bezkonkurenční cenu

  • Práce Hranice
  • Hranice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337