Strážný do supermarketu, až 130 Kč/hod, zálohy týdně, bonusy, prémie - Rožnov pod Radhoštěm
  • Rožnov pod Radhoštěm
ADESTRA security, spol. s r.o.
24. 5. 2023

Hledáte novou dobře placenou práci v bezpečnosti tak se nám neváhejte ozvat!

Nástup jak na DPP tak na HPP, zálohy týdně, peníze v hotovosti či na účet.

Směny se dají plánovat s manažerem dle dohody.

Vše je u nás na domluvě :-)

Náplň práce:

    • Pochůzková kontrolní činnost na prodejně

    • Nástup dle dohody v průběhu měsíce

    • Spolehlivé strážné na ostrahu supermarketu

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-)

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Požadujeme

    • minimální věk od 18 let

    • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)

    • zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Nabízíme

    • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu

    • Práce je buď na DPP či HPP.

    • Práce na dlouhodobé spolupráci

    • Sazba na hodinu až 130 Kč/ hod.

    • Možnost týdenních záloh :-)

    • Profesní kvalifikaci za bezkonkurenční cenu

  • Práce Rožnov pod Radhoštěm
  • Rožnov pod Radhoštěm - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259