Strážný - (M/Ž) – Praha centrum
  • Praha
Praha, Praha, P
PROTECTON HOLDING, a.s.
14. 5. 2024

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů.

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici na ostrahu objektu v centru Prahy.

Náplň práce:

•Kontrola oprávněnosti vstupu osob do objektu

•Poskytování informací návštěvníkům

•Zamezení vstupu do objektu neoprávněným osobám a vykazování nežádoucích osob

•Kontrola vstupenek, kontrola vnášení zakázaných předmětů

•Kontrola chování návštěvníků

•Ochrana vybavení

•Směny dle zařazení – Po-Ne – 06:00 – 18:30

                                       Ne – St – 07:30 – 20:00

                                       Čt – So – 07:30 – 20:00

                                       Ne – St - 09:30 – 20:00

                                       Čt – So – 09:30 – 20:00

Požadujeme:

•Čistý RT

•Zdravotní způsobilost, dobrý zdravotní stav

•Fyzická zdatnost

•Komunikační schopnosti

•Znalost anglického jazyka na základní úrovni

•Osvědčení profesní kvalifikace „Strážný“ 68-008-E

Nabízíme:

•Mzda: 135Kč – 150Kč/hod

•Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem

•Přátelský kolektiv

•Možnost karierního růstu

•Zázemí na objektu

•Práce na HPP i DPP

•Nástup od poloviny června 2024

•Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

  • Práce Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 098
    272