STRÁŽNÝ M/Ž - Praha 9 Vysočany - 125Kč/hod
  • Praha 9
skupina PROTECTON
12. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

Ostraha bytového komplexu

Pochůzková činnost

Komunikace s majiteli bytových jednotek a

servisními firmami

Sledování kamer

Směny: noční x denní směny (19:00-07:00/

víkendy, 07:00-19:00, 19:00-07:00)

Požadujeme:

Trestní bezúhonnost

Zdravotní způsobilost

Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne

podmínkou

Praxi v oboru výhodou

Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

 Mzda: 125

Kč/hod

 Možnost

zálohy

 Možnost

kariérního růstu

 Stabilní

zaměstnání, pravidelná měsíční mzda

 Práci na

DPP

Nabízíme

možnost ubytování

 Benefity:

VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-Mobile zaměstnanecký

balíček

minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin">Skupina

PROTECTON

minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin">Partyzánská

1/7, 170 00, Praha 7

minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin">V případě

zájmu nás neváhejte kontaktovat od Po-Pá v čase 7:00 - 15:30

minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin">Tel.

číslo: 606 618

006, 606 606 040

minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin">E-mail:

minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin">nabor@protecton.cz

minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin">

minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin">Více

informací o společnosti najdete na našem webu

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 598
337