Strážný/strážná Touškov i pro OZP
  • Plzeň
strážný/strážná Touškov i pro OZP
Plzeň, Plzeň, Touškov
S.B.S. Services s.r.o.
4. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

color:#050505">informace o pracovním místě

color:#050505">Kdo jsme? Jsme S.B.S. SERVICES

s.r.o., ryze česká bezpečnostní a facility agentura s mnohaletými

zkušenostmi. Jsme tu pro Vás již od roku 2003, ale naši zakladatelé v oblasti

bezpečnostních služeb působí již od roku 1994 – tehdy zejména na poli osobní

ochrany. Právní konformita i dodržování striktních etických pravidel a

diskrétnost jsou zaručeny. Chráníme zájmy našich klientů i jejich bezpečí. A to

ve dne i v noci, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce.

color:#050505">

color:#050505">Náplň práce:

color:#050505">- Komunikace s klienty

color:#050505">- Evidence pohybu a návštěv

color:#050505">- Obchůzková činnost

color:#050505">- Zajišťování ostrahy objektu

color:#050505">- Práce na PC

color:#050505">Požadujeme:

color:#050505">- Ochotu pracovat

color:#050505">- Komunikativnost

color:#050505">- Trestní bezúhonnost

color:#050505">- Příjemné vystupování

color:#050505">- Spolehlivost, samostatnost

color:#050505">- Vhodné pro částečně invalidní důchodce

color:#050505">Nabízíme:

color:#050505">- Náborový příspěvek

color:#050505">- Příspěvek na dopravu až 1 000 Kč

color:#050505">- Kompletní uniformu zdarma

color:#050505">- Příspěvek na pracovní obuv

color:#050505">- Možnost zajištění zkoušek - osvědčení o profesní kvalifikaci -

Strážný

color:#050505">- Denní i noční 6h nebo 12h směny

color:#050505">- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • Práce Plzeň
  • Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 260
    309