STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - není nutná předchozí praxe
  • Opava
, Opava, Těšínská 1586/66
OSTROJ a.s.
20. 8. 2024
Informace o pracovní pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Obsluha strojní kotoučové pily a strojních nůžek.

    • Dělení materiálu dle technologického postupu.

    • Koordinace toku materiálu na dílně.

    • Zajišťování materiálu pro kování.

    • Manipulace s materiálem pomocí ručně vedených el. vozíků a mostového jeřábu.

POŽADUJEME:

    • Jeřábnický průkaz a vazačské oprávnění výhodou.

    • Průkaz řidiče motorového vozíku výhodou.

    • Ochotu pracovat v třísměnném provozu.

    • Samostatnost a flexibilitu.

NABÍZÍME:

    • 5 týdnů dovolené

    • Dotované závodní stravování

    • Příspěvek na dopravu

    • Náborový příspěvek (u vybraných profesí)

    • Příspěvek na penzijní připojištění

    • Benefitní program Benefit plus

    • Motivační odměňování

    • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky

    • Vánoční dárky

    • Zázemí stabilní a seriózní společnosti

MOŽNÝ NÁSTUP:

Ihned.

KONTAKTUJTE:

Mgr. Alexandra Zemanová, oddělení Personalistika, alexandra.zemanova@ostroj.cz

Tel.: +420 553 872 173, +420 731 607 906

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332